ЧАН-ОФУРО 
З ВИДОМ НА ГОРИ

В АГОРА ШАЛЕ

Японський комплекс офуро з чаном і теплим кам'яним ліжком

Японський чан-офуро
З теплим кам'яним ліжком

Гаряче кам'яне ліжко - Ganbanyoku та соляна стіна. Чан-офуро з ароматом хвої.  В нашому японському комплексі ви зможете відпочити та розслабитись , за стародавніми японськими традиціями. При відвідуванні офуро ми надаємо усе необхідне: рушники, халати, тапочки , а також для атмосфери даємо спеціальний японський чай і десерти Mochi. Вартість 2500 грн за 2 години. Комплекс розрахований на макс. 4х осіб.

2500 грн за 2 години

ЗАРЕЗЕРВУВАТИ +38 (097) 191 48 06

Як нас знайти
Мапа провідник

Просимо звернути увагу що ми знаходимось на горі, під'йом досить крутий, тому, якщо ви їдете власним авто, рекомендуємо залишити його на паркінгу садиби "Анна" (паркінг ми оплачуємо) і замовити трансфер на гору (вартість 300грн), або піднятись до шале пішки (800м від паркінгу вгору) якщо у вас небагато речей :) Паркінг можна знайти за адрессою вулиця Ольги Степанівни, 29, Славське, Львівська область, Украина, 82661 , Садиба "Анна". Трансфер можна замовити за телефоном 067 597 1232 Володимир. В разі додаткових питань звертайтесь за номером 097 191 48 06 . Чекаємо на вас у гості :)

У нас є
Що тобі запропонувати

Наші кімнати

Пропонуємо розміщення у двох- та трьох-місних кімнатах класу Стандарт, Люкс та Делюкс. Кожна з них обладнанна власним санвузлом та виходом на спільну терасу

ФОТО І ЦІНИ →

Домашня кухня

Поєднання сучасних європейських страв із Карпатською кухнею. На Агорі у Тебе є унікальна можливість спробувати місцеву Бойківську кухню за старими, традиційними рецептами.

НАШЕ МЕНЮ →

Розваги

Чим зайнятися у Славському? Екскурсії, підйомники, спуски, найцікавші місця, рекомендації від місцевих

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ →

Емоції тих
Хто вже був на Агорі

Запрошуемо на Агору!

У разі будь-яких питань чи труднощів, напиши нам і ми обов’язково з тобою зв’яжемося.
Підкажемо як доїхати до Агори!